400 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Garanti Ve İade

Garanti Ve Iade

Garanti 

Siparis verilen ürünlerin isimleri fatura ve kredi karti ekstresinde geçmemektedir.

Kredi karti ekstrenizde, yapmis oldugunuz alisverislerin açiklamasi sitenizde gözükmektedir.

Ürünler kapali ambalajda disaridan belli olmayacak sekilde gönderilmektedir.

Kredi Kartiniz 256bit sifreleme metodu ile isleme alinir ve kart numaralariniz kesinlikle bu sistemde tutulamaz.

Bu site araciligi ile derlenen kullanicilara ait bilgiler (e-posta, isim, soyada, dogum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir sekilde üçüncü kisiler ile paylasilmayacaktir.

E-posta adresiniz hiçbir sekilde baska kuruluslara dagitilmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amaciyla kullanilmayacaktir. Girdiginiz üyelik bilgileri ve kisisel bilgiler, diger üyelere veya üçüncü kisilere açilmayacaktir.

 Iade Kosullari

1. Ürün teslim alindigi gün IADE çikartilmalidir.

2. Ter kokusu, ruj lekesi, parfüm kokusu, yikanmis ürünler, paketi acilmis ürünler saglik bilgisi açisindan ayrica, bozulma, kirilma, tahrip, yirtilma vesaire durumlarda da iade kabul edilmez.

3. Ürünlerin gerçek renkleri ve renk tonlari bilgisayar ortaminda farkliliklar göstermektedir, bu sebeplerden dolay ürün kusurlu veya amipli mal olarak sayilamaz, firmamiz bu sebeplerden dolay sorumluluk kabul etmemektedir.

4. Siparis esnasinda ürünün katalog ve kodunu belirtmeniz gerekmektedir.

5. [email protected] adresine iade islemleriniz ile ilgili Email gönderebilirsiniz.

6. Iade isleminde ürün ile birlikte size ulasan ürün faturasinin bütün nüshalari ve siparis numarasi, siparis adi ve soyadi, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafimiza iade talebinde bulunabilirsiniz.

7. Bildirim yapilmadan iade gelen ürün kabul edilmez, öncelikle tarafimiza bildirim yapilmalidir. Hatali ürün ve yanlis ürünlerde hiçbir kargo ücreti ödemeden Sürat kargo ile karsi ödemeli yollayabilirsiniz.

8. Ürün iadelerinde kargo gönderimlerini karsilayarak gönderim yapmaniz gerekmektedir. Ödemesi yapilmamis gönderiler firmamiz tarafindan kabul edilmemektedir. Ürün iadesi yapilmadan bedel iadesi yapilmaz.

Kredi kartina yapilan iadelerin kredi karti hesaplarina yansima süresi ilgili bankanin tasarrufundadir. Kredi karti ile alinmis ürünlerde satici, banka ile yapmis oldugu sözlesme geregi aliciya nakit iadesi yapamaz.